Select Language

piątek, 20 września 2013

Ogólnopolski Zlot FSO - Kozienice 2-4 sierpnia 2013

oj się działo....w Kozienicach w dniach 2-4 sierpnia 2013 roku. 
Fani motoryzacji zjechali dumnie z całej Polski swoimi wehikułami do małego miasta na Mazowszu. Wśród nich - Paweł "Bałagan", mój brat swoim cudnym czerwonym fiacikiem 125p - z załogi Wrocławskich Spotkań Klasyków - klik
Wybraliśmy się sporą ekipą podziwiać Pawłowy samochód i inne kultowe auta wyprodukowane przez warszawską FSO:

  
  
 

Oczywiście jak zawsze to dzieci miały najwięcej atrakcji. Odwiedzili nas znajomi z synkiem, podarowali chłopakom plastikowe młotki, kombinerki, śrubokręty i dzieci przystąpiły do remontu:
Mieliśmy przyjemność znaleźć się potem w kilkusekundowej migawce w TVN Turbo :D
W kolejnym dniu zlotu zabraliśmy się z wujkiem jego czerwoną maszyną na uroczysty przejazd kolumną pod urząd miejski.  Jeden z uczestników zlotu pozwolił nam na zabawę w policjanta:
Ale najważniejszy był przejazd. Wszystkie pojazdy ruszyły z ośrodka sportu i rekreacji pod Urząd Miasta. Adaśko siedział zadowolony na przednim fotelu Fiata 125p. Tak oto dotarliśmy po kilkunastu minutach pod urząd, gdzie jeszcze raz obejrzeliśmy wszystkie auta i zrobiliśmy pamiątkową fotografię (jesteśmy nad literą "K").


I teraz pytanie - czy ktoś z Was, szanowni czytelnicy" był na tym zlocie?? A może znalazł ktos na zdjęciu swoje piękne autko?
Zostawcie po sobie komentarz;-) 
2 komentarze:

 1. Niebieska syrenka jest mojego ciotecznego brata. Jechałam nią do ślubu.

  A tak w ogóle bardzo podobają mi się Twoje wpisy. Wybieram się z synem (3 l) i córką (2 l) w lipcu do Sztutowa i tak trafiłam na twój blog. Od kilku godzin nie mogę się oderwać. Tym bardziej, że też się w Puszczy Kozienickiej wychowałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę. Jakże mi miło.

   A skąd jesteś? Ja się wychowałam w ....Kozienicach:)

   Usuń